Certyfikaty z języka angielskiego

Nie ukrywaj swojej wiedzy!

Sprawdź swoje kompetencje językowe.

Niezależnie od wieku oraz od tego, ile lat uczysz się języka angielskiego, możesz podejść do oficjalnego egzaminu Pearson w naszej szkole.

Zweryfikuj swoje kompetencje językowe i potwierdź je oficjalnym certyfikatem. Przekonaj się, które obszary kompetencji językowych wymagają poprawy. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do skorzystania z atrakcyjnej formuły egzaminu PEARSON.

PTE-General

PTE General

Praktyczny egzamin, który weryfikuje umiejętności komunikacji i rozumienia języka angielskiego w konkretnych, codziennych sytuacjach.

Egzamin języka angielskiego dla dorosłych

Pearson Test of English jest jednym z wiodących egzaminów, który cieszy się dużym uznaniem ze strony pracodawców, instytucji rządowych oraz jednostek oświatowych na całym świecie. Podejście do egzaminu nie wymaga uczestnictwa w kursach przygotowawczych, czy też korzystania ze ściśle określonych podręczników. Jego praktyczna formuła sprawia, że zyskał on ogromną popularność wśród osób uczących się angielskiego na całym świecie.

Certyfikat PTE Young Learners

PTE for Young Learners

Zachęć swoje dziecko do aktywnej nauki języka angielskiego. Atrakcyjna formuła egzaminu PTE Young Learners została stworzona z myślą o dzieciach. Dzięki temu egzamin przeprowadzany jest w relaksującej formule, pełnej zabaw i atrakcji. Dziecko nie czuje na sobie presji oceny. Pozytywny rezultat egzaminu stanowi dla dziecka fantastyczną motywację do dalszej nauki. Dodatkowo wyniki egzaminu dostarczą cennych wskazówek, jak zaplanować program zajęć z angielskiego, aby skupić się na najsłabiej rozwiniętych kompetencjach językowych u dziecka.

Egzamin języka angielskiego dla dzieci

Cel -  sprawdzenie umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Poziomy - Egzamin dla dzieci jest dostępny na 4 poziomach zaawansowana, które odpowiadają kompetencjom A1-A2.

Główne obszary - Egzamin nie weryfikuje znajomości konstrukcji gramatyczny i struktur językowych. Koncentruje się na sprawdzeniu umiejętności samodzielnego wypowiadania się i rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Formuła - egzamin składa się z części pisemnej oraz ustnej. Weryfikacja ustna opiera się na rozmowie z dzieckiem oraz jego obserwacji w czasie zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego.

Sprawdź terminy egzaminów

Potwierdź swoje kwalifikacje językowe!

Już wiele lat uczysz się angielskiego, ale nie posiadasz żadnego oficjalnego dokumentu, który potwierdziłby Twoje kompetencje? Najwyższy czas to zmienić.

Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności językowych. PTE General zawiera bardzo atrakcyjną formułę egzaminacyjną. Jego zdanie nie wymaga specjalistycznego przygotowania i zagłębiania się w unikalne struktury egzaminu. Możesz swobodnie do niego podejść, po opanowaniu każdego poziomu znajomości języka (A1 - C2).

Udowodnij sobie, że znasz język angielski

Polecamy podejście do egzaminu PTE, aby potwierdzić opanowanie każdego kolejnego poziomu języka. Dzięki dużej popularności egzaminu Pearson, jest on uznawany zarówno przez pracodawców, jak i wiele uczelni.

Level A1

(elementary A1)

Level A2

(pre-intermediate - A2)

Level B1

(intermediate - B1)

Level B2

(upper-intermediate - B2)

Level C1

(advanced - C1)

Level C2

(proficient - C2)

Edexcel Entry 1 certificate in ESOL International

Edexcel Entry 2 certificate in ESOL International

Edexcel Entry 3 certificate in ESOL International

Edexcel Level 1 certificate in ESOL International

Edexcel Level 2 certificate in ESOL International

Edexcel Level 3 certificate in ESOL International

Jak wygląda egzamin PTE General?

Egzamin składa się z dwóch części pisemnej oraz ustnej.

Obie części oceniane są przez niezależnych ekspertów z Wielkiej Brytanii. Wersja ustna egzaminu jest nagrywana i przesyłana do centrów oceny w Wielkiej Brytanii.

Ocena wyników egzaminu:

• Zaliczenie (PASS) uzyskuje się w przypadku zdobycia ok. 60-70% punktów.
  • Ocena pozytywna (PASS WITH MERIT) - wymagana punktacja to ok. 70-80%.
  • Ocena pozytywna z wyróżnieniem (PASS WITH DISTINCTION) - uzyskanie powyżej 80% poprawnych odpowiedzi.
  • W przypadku uzyskania niewystarczającej ilości pozytywnych odpowiedzi (poniżej 60%), otrzymasz informację o obszarach, które wymagają pracy.

Kto może zdać egzamin Pearson?

Egzamin przeznaczony jest dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym.

Do egzaminu mogą przystąpić zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzieci mogą zdać egzamin PTE Young Learners, który dedykowany jest dla dzieci w wieku 6-13 lat. Z kolei młodzież i dorośli mogą sprawdzić swoje kompetencje językowe podchodząc do kursu PTE General

Jakie kompetencje ocenia egzamin PTE?

Egzamin PTE składa się z dwóch części:

• Część pisemna - rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego oraz umiejętność pisania,
  • Część ustna - umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Dlaczego warto zdać egzamin Pearson?

Uzyskanie certyfikatu PTE zapewni Ci pewniejszą pozycję na rynku pracy. Niezależnie od tego, czy planujesz realizować swoją karierę zawodową w Polsce czy zagranicą, certyfikat będzie stanowił niepodważalne dowody potwierdzające Twoje kompetencje językowe.

Co zyskujesz zdobywając certyfikat PTE General:

• potwierdzenie umiejętności językowych,
  • możliwość nauczania języka w przedszkolach
  • awans zawodowy w strukturach służb cywilnych
  • stabilniejszą pozycję na rynku pracy,
  • możliwość zaliczenia zajęć językowych na studiach,
  •  łatwość w rozpoczęciu pracy w kraju i za granicą.

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2017 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.