Język angielski dla dorosłych w Gliwicach i Zabrzu

Nauka, która wciąga.

 

Od czasów szkolnych lat nie miałeś styczności z językiem angielskim?

 

Nie wiesz, jak przełamać bariery językowe?

 

Chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy?

 

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się na rozmowę o pracę w języku angielskim?

 

 

Nie pozwól, aby stres stał na przeszkodzie swobodnej komunikacji. Zależy nam, aby nasi kursanci w sposób kompleksowy opanowywali język obcy. Koncentrujemy się na bezpośredniej komunikacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie blokada językowa w największym stopniu zniechęca słuchaczy do nauki i powstrzymuje przed praktycznym wykorzystaniem języka - pokonamy ją wspólnie! Sprawdź ofertę naszych zajęć z języka angielskiego dla dorosłych.

 

 

Skuteczna nauka angielskiego dla dorosłych

Kompetencje językowe są jednymi z najbardziej pożądanych kwalifikacji na współczesnym rynku pracy. Dlatego regularna nauka i doskonalenie dotychczas nabytych umiejętności z zakresu języka obcego staje się coraz bardziej istotne, a kursy językowe dla dorosłych coraz popularniejsze.

 

W Szkole Języków Obcych ACE opanujesz angielski na wysokim poziomie. Nie ograniczamy się jedynie do przerabiania zakresu materiału z podręczników językowych. Wykorzystujemy liczne narzędzia i atrakcyjne materiały dydaktyczne, które nastawione są na naukę żywego języka.

 

Podchodzimy kompleksowo do rozwoju kompetencji językowych. Stawiamy na:

 

  • swobodną komunikację - doskonale wiemy, że im wcześniej pozbędziesz się blokady językowej, tym szybsze i lepsze będą Twoje postępy w nauce.
  • zanurzenie się w język angielski - podczas zajęć stosujemy metodę immersji językowej. Otaczamy się angielskim - z kursantami komunikujemy się wyłącznie w języku obcym, który z biegiem czasu staje się dla nich czymś naturalnym.
  • szeroki zakres słownictwa - uczymy żywego języka. Dobieramy praktyczny zakres słownictwa.
  • umiejętność wykorzystania języka w różnych okolicznościach - w zależności od profilu grupy, koncentrujemy się na tzw. General English lub też ESP czyli języku wykorzystywanym w pracy biurowej, sprzedaży, business English, itp.

 

 

Zajęcia grupowe i indywidualne

  • godziny popołudniowe i wieczorne
  • kursy branżowe
  • zajęcia indywidualne i grupowe

 

W naszej szkole językowej koncentrujemy się na oczekiwaniach kursantów i umożliwieniu im realizacji uprzednio wyznaczonych celów. Formę kursu języka angielskiego dopasujemy do Twoich potrzeb. Naszym kursantom zapewniamy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe (każda grupa liczy maksymalnie 8 osób), odbywające się w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

 

Znalazłeś wymarzoną ofertę pracy za granicą? Przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej podczas indywidualnych zajęć. Taka forma kursu sprawdzi się również, gdy chcesz opanować konkretny materiał lub określony zasób słownictwa. W przeciwnym razie proponujemy zajęcia w grupie - interakcja z innymi kursantami znacząco zwiększa efektywność nauki i pomaga wypracować swobodę komunikacyjną.

 

Do dorosłych kursantów ze Śląska kierujemy także ofertę zajęć z angielskiego dla firm. Wykwalifikowana kadra lektorów umożliwia nam prowadzenie specjalistycznych kursów dla każdej branży na różnych poziomach zaawansowania.

 

Zapewnij sobie lepsze perspektywy zawodowe razem z ACE!

 

Skorzystaj z naszej oferty kursów językowych dla dorosłych i rozwijaj swoją karierę!

 

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2017 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X