Angielski dla dzieci - Ruda Śląska, Zabrze

Krok po kroku wprowadzimy Twoje dziecko w świat języków obcych

 

Zastanawiasz się nad zapisaniem swojej pociechy na kurs językowy? Trafiłeś w dobre miejsce! Nauczanie to nasza pasja - zapewniamy najbardziej komfortowe warunki do nauki dla najmłodszych kursantów. Stosując odpowiednie metody nauczania i dbając o przyjazną atmosferę podczas zajęć, z powodzeniem wprowadzamy je do fascynującego świata języka angielskiego.

 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę przeznaczoną dla dzieci. Sprawdź, w czym tkwi nasz przepis na sukces.

 

Uczymy przez zabawę

Dzieci bawiąc się, nie odczuwają stresu związanego z nieznajomością języka. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej przyswajają nowe wyrażenia i słowa, jednocześnie oswajają się z językiem obcym. Dlatego w krótkim czasie okazuje się, że nowy język, którego dopiero się uczą, nie jest wcale taki obcy.

 

Nauka przez zabawę to najskuteczniejsza nauka.

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło nam wypracować własne standardy nauczania. Dla dzieci uczestniczących w naszych zajęciach język angielski wzbudza pozytywne skojarzenia związane z zabawą, miłą i życzliwą atmosferą.

 

angielski dla dzieci - okolice Rudy Śląskiej
Dzięki naszym lektorom nauka angielskiego będzie dla Twojego dziecka świetną zabawą!

 

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Zabrzu

 • Już od 4 roku życia
 • Małe grupy - max. 7 osób
 • Helping Hand - Pakiet dodatkowych zajęć

 

Prowadzimy zajęcia z angielskiego dla przedszkolaków oraz dzieci szkolnych. Dolna granica wieku kursantów to 4 lata. Dzieci w takim wieku są w stanie aktywnie uczestniczyć w zajęciach i wchodzić w interakcje z innymi kursantami oraz lektorami. Nauka staje się wtedy o wiele efektywniejsza - nie tylko słuchają, ale także próbują samodzielnie tworzyć proste zdania i zwroty.

 

Nasze grupy językowe liczą nie więcej niż 8 osób. Kursanci przydzielani są do nich nie tylko na podstawie wieku oraz umiejętności językowych, uprzednio zweryfikowanych w trakcie testu pisemnego oraz rozmowy - bierzemy pod uwagę także osobowość dziecka. Staramy się dobrać kursantów w grupy pod kątem ich charakteru, aby zapewnić im najlepsze warunki do nauki angielskiego.

 

Rozwój językowy naszych kursantów jest dla nas najważniejszy, dlatego na bieżąco kontrolujemy ich postępy w nauce. Zapewniamy także pomoc dla dzieci, które nie mogły być obecne na zajęciach lub nie były w stanie dobrze opanować materiału. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z naszego pakietu Helping Hand, czyli dodatkowych zajęć, podczas których kursant może nadrobić materiał i następnie dołączyć do swojej grupy językowej.

 

Chcesz zapisać dziecko na kurs języka angielskiego?

 

Co zyska Twoje dziecko, dzięki nauce w Szkole Języków Obcych ACE?

Nauka w naszej szkole to wiele korzyści dla Twojego dziecka. Oto najważniejsze z nich.

 • Pomoc wykwalifikowanych lektorów,
 • Interaktywne pomoce, które wspomagają proces nauki,
 • Przyjazna atmosfera i dużo swobody,
 • Szybkie przyswojenie podstaw języka angielskiego,
 • Nabranie pozytywnych nawyków językowych od samego początku nauki,
 • Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych zajęciach dodatkowych i wyjazdach językowych.

 

ACE to nie tylko szkoła...

 • Kluby dyskusyjne
 • Wyjazdy językowe
 • Wakacyjne kursy angielskiego
 • Wieczory filmowe
 • Gry terenowe
 • Dramy
 • Angielski z gitarą
 • Pikniki językowe

 

Doskonale wiemy, że pozytywne nastawienie do nauki bezpośrednio przekłada się na jej rezultaty. Jak to osiągnąć? Dzięki urozmaiconym zajęciom, ale nie tylko. Wychodzimy poza ramy. Oprócz zajęć w ramach kursu oferujemy liczne zajęcia dodatkowe oraz wyjazdy, podczas których Twoje dziecko może doskonalić swój warsztat językowy. Kluby dyskusyjne, wieczory filmowe, gry terenowe, dramy, angielski z gitarą, pikniki językowe… i wiele innych pomysłów na język angielski. U nas można liczyć na nieustanną przygodę językową!

 

Naszym najmłodszym kursantom z Zabrza, Rudy Śląskiej i okolicznych miast zapewniamy także wakacyjne kursy angielskiego. Organizujemy wyjazdy i półkolonie językowe, podczas których w godzinach porannych odbywają się zajęcia językowe.

 

Szkoła Języków Obcych ACE to miejsce, w którym Twoje dziecko pokocha języka angielski.

 

Zainwestuj w jego rozwój już dziś!

 

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2020 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X