Język angielski dla studentów w Zabrzu

Planujesz wakacyjny wyjazd do pracy za granicę, chcesz umocnić swoją pozycję na rynku pracy lub nabrać swobody w komunikowaniu się ze studentami z innych krajów? Niezależnie od motywacji, zapraszamy wszystkich studentów z Zabrza, Rudy Śląskiej i okolicznych, śląskich miast do skorzystania z oferty skutecznego kursu angielskiego Szkoły Językowej ACE.

 

Kurs angielskiego dla studentów - okolice Rudy Śląskiej

Czas studiów to najlepszy moment na naukę języków obcych i zdobywanie nowych doświadczeń. Jako student masz ogromne możliwości w zakresie korzystania z międzynarodowych konferencji, wymian studentów czy też pracy sezonowej. Aby jednak wykorzystać te szanse, musisz odpowiednio przygotować się do bezproblemowej komunikacji w języku obcym. Możemy Ci w tym pomóc - zajęcia w naszej szkole sprawią, że nabierzesz płynności w mowie, przyswoisz niezbędne struktury gramatyczne i zwiększysz zasób angielskiego słownictwa.

 

kurs angielskiego dla studentów - okolice Rudy Śląskiej
Rozwijaj swoje kompetencje językowe, dzięki dedykowanemu kursowi angielskiego dla studentów

 

Co daje studentom dobra znajomość języka angielskiego?

Swobodna komunikacja w języku angielskim otwiera przed Tobą wiele drzwi - sprawdź, co możesz zyskać dzięki inwestycji we własny rozwój.

 

  • Możliwość wyjazdu na studia lub staż za granicą,
  • Lepsze perspektywy zawodowe w kraju,
  • Swobodną komunikację podczas wyjść ze studentami z innych krajów,
  • Szansę na znalezienie tymczasowej lub stałej pracy za granicą,
  • Nawiązywanie interesujących znajomości i poznawanie nowych kultur podczas wyjazdów wakacyjnych.

 

Atrakcyjna i skuteczna formuła zajęć językowych

  • Małe grupy - max 8 osób
  • Zakwalifikowanie do grupy na podstawie testu oraz rozmowy z metodykiem
  • Główny nacisk na efektywną komunikację

 

Chcesz zapisać się na kurs języka angielskiego?

 

Jeżeli chcesz nauczyć się języka angielskiego w stopniu, który zapewni Ci swobodną komunikację ze studentami zagranicznymi, czy też przyszłym szefem, zapisz się na warsztaty w ACE. Młoda, a zarazem doświadczona kadra lektorów, główny nacisk kładzie na komunikację oraz atrakcyjną formułę. Co oznacza, że w bardzo wygodny i ciekawy sposób, będziesz mógł poprawić swoje umiejętności językowe.

 

Zajęcia z języka angielskiego dla studentów odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach w godzinach popołudniowych i wieczorami. Grupy zróżnicowane są pod względem umiejętności językowych kursantów. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia zarówno dla osób, które chcą przyswoić podstawy angielskiego, jak i tych będących na wyższym poziomie zaawansowania. Aby zapewnić naszym kursantom najwyższy komfort nauki i sprawić, by efekty prowadzonych przez nas zajęć, były dla nich satysfakcjonujące, dbamy o to, aby łączyć w grupy osoby o zbliżonych umiejętnościach językowych. Przydział do nich odbywa się na podstawie testu pisemnego oraz wstępnej rozmowy z metodykiem.

 

Nasi lektorzy podczas zajęć doskonale wytłumaczą znaczenie słów i zastosowanie odpowiednich struktur gramatycznych. Gdy zajdzie taka potrzeba poprawią, skorygują. Jednakże najważniejszym zadaniem naszych lektorów jest zafascynowanie językiem obcym.

 

Zajęcia z native speakerem w ACE

Niezwykle atrakcyjną propozycją dla studentów jest możliwość odbywania zajęć z native speakerem. Kurs z angielskim lektorem może znacząco ułatwić kursantowi przełamywanie barier komunikacyjnych oraz zwiększyć zdolność reagowania w różnorodnych sytuacjach językowych - zarówno w życiu zawodowym, jak i codziennym.

 

Wykorzystaj dobrze czas studiów.

 

Zainwestuj w swoją przyszłość.

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2020 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X