Kursy języka angielskiego w Zabrzu

“Gra­nice mo­jego języ­ka są gra­nica­mi mo­jego świata.' 

 Ludwig Wittgenstein

 

Wspólnie pokonamy Twoje bariery językowe, wprowadzając Cię w pasjonujący świat języków obcych.

 

ACE’land to zdecydowanie WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA

Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której nauka języków obcych to przyjemność. W naszej szkole nie tylko zafascynujemy Cię językiem angielskim, ale zapewnimy wysokie efekty nauczania.

 

Zanurz się z nami w świecie języka angielskiego!

Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość nauczania. Dlatego też nasi kursanci z łatwością zdają egzaminy językowe i otwierają się na komunikację.

 

Skuteczna nauka języków obcych

ACE’land to wyjątkowe miejsce dzięki:

  • przyjaznej atmosferze,
  • doskonałym warunkom lokalowym - duże i nowocześnie wyposażone sale zajęć,
  • interaktywnym pomocom, takim jak: tablice czy FunFloor,
  • zaangażowanej i profesjonalnej kadrze, którą tworzy zespół życzliwych, kreatywnych i pełnych pozytywnej energii młodych ludzi,
  • współpracy z PEARSONEM, który 'wspiera rozwój szkoły' w oparciu o liczne pomoce, materiały, szkolenia,
  • otwartości na Ciebie i Twoje potrzeby.

 

Sprawdź wyniki naszych podopiecznych

 

Profesjonalizm i doświadczenie

Na podstawie kilkunastu lat doświadczeń w 2014 r. rozpoczęliśmy realizację pomysłu 'Nasza Szkoła Językowa'. Nasza, czyli: lektorów, dzieci, młodzieży, rodziców… i każdego, kto jest życzliwy i ma pomysły, jak sprawić aby nauka była przyjemna, a co się z tym wiąże, efektywna.

ACE to nieograniczone pomysły, jak urozmaicić zajęcia i sprawić by każda lekcja była inna i ciekawa.

ACE to także dziesiątki rozwiązań, które wdrażamy, abyś mógł wykonać kolejny krok w poznawaniu języka i uzyskiwać regularne postępy w nauce.  

 

Najlepsze zajęcia z języka angielskiego w Zabrzu

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Stawiamy na praktyczny wymiar nauki, kładąc nacisk na przełamywanie bariery językowej. Zachęcamy naszych kursantów do wykorzystywania angielskiego w codziennym życiu, poprzez metodę Imersji Językowej - pełnego zanurzenia w język.

 

Równie ważne są dla nas efekty nauki, jaki i sam proces uczenia się. Jako doświadczeni nauczyciele językowi, doskonale zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie optymalnych warunków do nauki oraz regularnej motywacji, pozwala osiągnąć wyśmienite rezultaty.

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych dzieci, jak i uczniów, studentów oraz osób dorosłych. Szeroki pakiet warsztatów wzbogacamy o atrakcyjną ofertę zajęć dodatkowych, kursów egzaminacyjnych oraz obozów językowych, które zwiększają efektywność nauczania. Kompleksowe podejście do nauki angielskiego przekłada się na bardzo dobre efekty kształcenia oraz zadowolenie naszych kursantów.

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2017 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X