Najlepsze zajęcia z języka angielskiego w Zabrzu

 Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Stawiamy na praktyczny wymiar nauki, kładąc nacisk na przełamywanie bariery językowej. Zachęcamy naszych kursantów do wykorzystywania angielskiego w codziennym życiu, poprzez metodę Imersji Językowej - pełnego zanurzenia w język.  

 

Równie ważne są dla nas efekty nauki, jaki i sam proces uczenia się. Jako doświadczeni nauczyciele językowi, doskonale zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie optymalnych warunków do nauki oraz regularnej motywacji, pozwala osiągnąć wyśmienite rezultaty. 

 

Angielski - Zabrze i okolice

Naszą ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych dzieci, jak i uczniów, studentów oraz osób dorosłych z Zabrza, Gliwic i okolicznych miast. Szeroki pakiet warsztatów wzbogacamy o atrakcyjną ofertę zajęć dodatkowych, kursów egzaminacyjnych oraz obozów językowych, które zwiększają efektywność nauczania. Kompleksowe podejście do nauki angielskiego przekłada się na bardzo dobre efekty kształcenia oraz zadowolenie naszych kursantów. 

 

Pasja i zaangażowanie 

Nowoczesne materiały dydaktyczne, atrakcyjna formuła zajęć, duża różnorodność w zakresie metod przekazywania wiedzy to podstawowe założenia zajęć prowadzonych w szkole językowej ACE. Ale to nie wszystko. Entuzjazm i zaangażowanie naszych lektorów udziela się wszystkim słuchaczom. Chcemy, abyś Ty także zafascynował się językiem obcym i odkrył NAJLEPSZĄ formę uczenia się. 

 

Swoją ofertę zajęć z języka angielskiego kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Śląska. Zapewniamy skuteczne kursy językowe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. 

 

Wiemy, jak zachęcić Cię do nauki! 

Przekonaj się sam o naszej skuteczności. 

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2017 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X