Angielski w Zabrzu

Wiemy, jak zachęcić Cię do nauki!

Nowoczesne materiały dydaktyczne, atrakcyjna formuła zajęć, duża różnorodność w zakresie metod przekazywania wiedzy to podstawowe założenia zajęć prowadzonych w szkole językowej ACE. Ale to nie wszystko. Entuzjazm i zaangażowanie naszych lektorów udziela się wszystkim słuchaczom. Chcemy, abyś Ty także zafascynował się językiem obcym i odkrył NAJLEPSZĄ formę uczenia się.

 

Uczymy i inspirujemy!  

Doskonale wiemy, że pozytywne nastawienie do nauki bezpośrednio przekłada się na jej rezultaty. Jak to osiągnąć? Dzięki urozmaiconym zajęciom, ale nie tylko. Wychodzimy poza ramy. Oprócz zajęć w ramach kursu oferujemy liczne zajęcia dodatkowe, podczas których możesz doskonalić swój warsztat językowy. Kluby dyskusyjne, wieczory filmowe, gry terenowe, dramy, angielski z gitarą, pikniki językowe… i wiele innych pomysłów na Twój język. Porzuć szkolną ławę i wybierz się z nami w podróż.  To co Cię u nas czeka, to nieustanna przygoda językowa.  

 

Zajęcia z angielskiego w Zabrzu - kurs dla dzieci

Dzieci bawiąc się, nie odczuwają stresu związanego z nieznajomością języka. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej przyswajają nowe wyrażenia i słowa, jednocześnie oswajają się z językiem obcym. Dzięki temu, w krótkim czasie okazuje się, że nowy język, którego dopiero się uczą, nie jest wcale taki obcy.

 

Nauka przez zabawę to najskuteczniejsza nauka.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło nam wypracować własne standardy nauczania. Dla dzieci uczestniczących w naszych zajęciach język angielski wzbudza pozytywne skojarzenia związane z zabawą, miłą i życzliwą atmosferą.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę przeznaczoną dla dzieci. Sprawdź, w czym tkwi nasz przepis na sukces. Zobacz naszą ofertę warsztatów z języka angielskiego dla dzieci.

 

Angielski w Zabrzu dla Nowej Podstawy Programowej

Oferujemy szeroki pakiet kursów, które wspierają uczniów w osiąganiu wysokich ocen oraz zaleczeniu szkolnych testów i egzaminów. Prowadzimy kursy przygotowujące do mini-matury, a także do zdania matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Przygotowanie do mini matury z języka angielskiego

Skutecznie przygotujemy Twoje dziecko do 'MINI MATURY', czyli egzaminu na koniec ósmej klasy.

Nasi lektorzy są również doświadczonymi nauczycielami w szkołach państwowych i doskonale wiedzą, jak to zrobić.

Krok po kroku, na podstawie autorskiego programu, poprowadzimy  Twoje dziecko, tak aby egzamin był jedynie formalnością.

 

Kompleksowe przygotowanie do matury 

Skorzystaj z warsztatów dedykowanych dla maturzystów. Zajęcia uwzględniają aktualne wytyczne programowe egzaminu. Dzięki temu możesz być spokojny, że pod okiem doświadczonego lektora uzyskasz potrzebny wynik na maturze.

 

Angielski dla maturzystów - aktualnie zagadnienia egzaminacyjne

Jesteśmy bardzo elastyczni. Na bieżąco obserwujemy zmiany w modelu przeprowadzania egzaminu oraz w zakresie wymaganego materiału. Nasi lektorzy regularnie aktualizują program kursów dla maturzystów, aby dostosować go do zmieniających się wymogów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w czasie kursu, będziemy koncentrować się na najważniejszych i aktualnych zagadnieniach.

 

Matura na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym

Nasze kursy przygotowują do zdania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Podczas zajęć będziemy rozwijać Twoje kompetencje rozumienia tekstu ze słuchu oraz tekstu pisanego, znajomości konstrukcji gramatycznych, samodzielnego wypowiadania się (forma pisemna oraz ustna), a także poszerzymy zakres  słownictwa. Nie skupiamy się tylko na jednym obszarze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że uzyskanie wysokich wyników na egzaminie maturalnym wymaga opanowania odpowiednio szerokiego zakresu materiału oraz rozwinięciu wielu kompetencji językowych.

 

Zajęcia dla studentów

  • Studia za granicą?
  • Praca sezonowa?
  • Chęć znalezienia dobrze płatnej pracy?
  • Wspólne wyjścia ze studentami z innych krajów?

Niezależnie od motywacji, zapraszamy wszystkich studentów z Zabrza i okolic do skorzystania z oferty Szkoły Językowej ACE.

 

Czas studiów to najlepszy moment na naukę języków obcych i zdobywanie nowych doświadczeń. Jako student, masz ogromne możliwości w zakresie korzystania z międzynarodowych konferencji, wymian studentów czy też pracy sezonowej. Aby jednak wykorzystać te szanse, musisz odpowiednio przygotować się do komunikacji w języku obcym. Możemy Ci w tym pomóc.

 

Atrakcyjna i skuteczna formuła zajęć językowych

Jeżeli chcesz nauczyć się języka angielskiego w stopniu, który zapewni Ci swobodną komunikację ze studentami zagranicznymi, czy też przyszłym szefem, zapisz się na warsztaty w ACE. Młoda, a zarazem doświadczona kadra lektorów, główny nacisk kładzie na komunikację oraz atrakcyjną formułę. Co oznacza, że w bardzo wygodny i ciekawy sposób, będziesz mógł poprawić swoje umiejętności językowe.

Nasi lektorzy doskonale wytłumaczą znaczenie słów i zastosowanie odpowiednich struktur gramatycznych. Gdy zajedzie taka potrzeba poprawią, skorygują. Jednakże najważniejszym zadaniem naszych lektorów jest zafascynowanie językiem obcym.

Wykorzystaj dobrze czas studiów.

Zainwestuj w siebie.

 

Angielski dla osób dorosłych

Nie pozwól, aby stres stał na przeszkodzie swobodnej komunikacji. Zależy nam, aby nasi słuchacze w sposób kompleksowy opanowywali język obcy. Koncentrujemy się na bezpośredniej komunikacji.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie blokada językowa w największym stopniu zniechęca słuchaczy do nauki i powstrzymuje przed praktycznym wykorzystaniem języka.

Nauka, która wciąga.

 

Nie ograniczamy się jedynie do przerabiania zakresu materiału z podręczników językowych. Wykorzystujemy liczne narzędzia i atrakcyjne materiały dydaktyczne, które nastawione są na naukę żywego języka.

Podchodzimy kompleksowo do rozwoju kompetencji językowych. Stawiamy na:

  • swobodną komunikację - doskonale wiemy, że im wcześniej pozbędziesz się blokady językowej, tym szybsze i lepsze będą Twoje postępy w nauce.
  • szeroki zakres słownictwa -  uczymy żywego języka. Dobieramy praktyczny zakres słownictwa.
  • umiejętność wykorzystania języka w różnych okolicznościach - w zależności od profilu grupy, koncentrujemy się na tzw. general English lub też języku wykorzystywanym w pracy biurowej, sprzedaży, business English, itp.

Poprawność stylistyczna i znajomość struktur gramatycznych jest bardzo ważna… ale nie najważniejsza. Nacisk położony na gramatykę uzależniony jest od wybranego kursu. W przypadku warsztatów przygotowujących do zdania egzaminów językowych, nauka gramatyki odgrywa istotną ważną rolę. Z kolei w przypadku kursów nastawionych na swobodną komunikację, akcent położony jest przede wszystkim na wypowiadanie się i regularne poszerzanie zakresu słownictwa. Nasi kursanci starają się jak najwięcej rozumieć i samodzielnie wypowiadać się. Dzięki temu osiągają dużo szybsze postępy w nauce.

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2017 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X