Zajęcia z języka angielskiego w Zabrzu

 Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Stawiamy na praktyczny wymiar nauki, kładąc nacisk na przełamywanie bariery językowej. Zachęcamy naszych kursantów do wykorzystywania angielskiego w codziennym życiu, poprzez metodę Imersji Językowej - pełnego zanurzenia w język.  

 

zajęcia z angielskiego - Zabrze i okolice Rudy Śląskiej
Doświadczeni lektorzy, bogata oferta kursów angielskiego i zajęcia pozalekcyjne - to wszystko znajdziesz w Szkole ACE

 

Równie ważne są dla nas efekty nauki, jaki i sam proces uczenia się. Jako doświadczeni nauczyciele językowi, doskonale zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie optymalnych warunków do nauki oraz regularnej motywacji, pozwala osiągnąć wyśmienite rezultaty. 

 

Angielski - Zabrze, Ruda Śląska i okolice

Naszą ofertę kierujemy zarówno do najmłodszych dzieci, jak i uczniów, studentów oraz osób dorosłych z Zabrza, Rudy Śląskiej i okolicznych miast. Szeroki pakiet warsztatów wzbogacamy o atrakcyjną ofertę zajęć dodatkowych, kursów egzaminacyjnych oraz obozów językowych, które zwiększają efektywność nauczania. Kompleksowe podejście do nauki angielskiego przekłada się na bardzo dobre efekty kształcenia oraz zadowolenie naszych kursantów. 

 

Chcesz zapisać się na kurs języka angielskiego?

 

Pasja i zaangażowanie 

Nowoczesne materiały dydaktyczne, atrakcyjna formuła zajęć, duża różnorodność w zakresie metod przekazywania wiedzy to podstawowe założenia zajęć prowadzonych w szkole językowej ACE. Ale to nie wszystko. Entuzjazm i zaangażowanie naszych lektorów udziela się wszystkim słuchaczom. Chcemy, abyś Ty także zafascynował się językiem obcym i odkrył NAJLEPSZĄ formę uczenia się. 

 

Swoją ofertę zajęć z języka angielskiego kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Śląska. Zapewniamy skuteczne kursy językowe zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. 

 

Wiemy, jak zachęcić Cię do nauki! 

Przekonaj się sam o naszej skuteczności. 

 

realizacja: SEM7.pl

Copyrights © 2020 Szkoła Języków Obcych ACE Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystyujemy politykę cookies OK X